Alanud draakoniaasta on toonud suured transformatsioonid. Mõjutused algasid juba eelmise aastanumbri lõpus ja tunne on, et järjest jõulisemalt energiad toimetavad.

Seda aastat võib nimetada transformatsiooni aastaks – seda kuuleb igast kanalist. Ma ei pööranud sellele infole alguses üldse erilist tähelepanu, aga nüüd näen läbi enda ja oma lähedaste või klientide, et need energiad möllavad ikka täiega.

Olen kogenud detsembrikuust saadik sügavaid protsesse ning pidanud vaatama otsa kõige valusamatele kohtadele endas ja silmitsi seisma suurte hirmudega.

Kõik lihtsalt tuuakse nähtavale, et saaksin sellele otsa vaadata ja minna lasta.

See pole mitte ainult minu teema vaid on ka kõikidel teistel hingedel, kes ei ole valinud muutust ning on jäänud pidama pimeduse kordori, lootes, et kõik läheb ise valgeks. Seda valgust ei tule, kui ise ei loo seda enda sees. Ühendumine kõrgemate energiatega annab selle valguse, aga esmalt on vaja mustus eemaldada.

Tagasiteed enam ei ole ja põgeneda pole võimalik, sest lihtsalt kehas olemine läheb lihtsalt nii halvaks.

Ja erinevad situatsioonid järjest panevad sulle ühte ja seda sama asja ette, et sa lõpuks vaataksid sellele peale ning sisse ja teeksid rahu, lahustaksid või ühendaksid lahti – tervendades läbi selle ära taaskord mingi kogemuse enda sees.

Aeg on jalule tõusta ning ühenduda kõrgemate jõudude energiatega.

Kui tahad paremat elu, siis sul tuleb valida parem elu ja seda looma.

Kui tahad elada rahus, siis sul tuleb luua enda sisse rahu.

Kui tahad elada külluses, siis sul tuleb hakata seda küllust looma.

Kui tahad terveks saada, siis sul tuleb hakata ennast tervendama. Jne.

Need on need kohad, kus võtad vastu otsuse oma elu muuta, liikuda fokuseeritult soovitu suunas ning vastutuse, et sina ise juhid seda muutust.

Sa oled tegelikult väga kõrge looja, aga sul on vaja saada sellest teadlikuks, sest muidu sa ei usu seda. Ja loomine on siis võimatu. On vaid juhused, mis viivad sinuni teadmise, et selle sa ise lõid, aga rohkemaks sul pole indu, sest sa ei tea tegelikult, kuidas sa selle soovitu endale lõid.

Seega, räägime siis aktiivsetest protsessidest: kui keegi on sõnumitooja, siis sa ei “tapa” teada ära, arvates, et siis sa enam ei koge neid asju, vaid võtad sõnumi vastu ja vaatad enda sisse, miks see sõnum sind nii tugevalt mõjutab.

Enda tervendamine on teekond, mitte üks teraapiaseanss. Väikeste sammudega jõuad tulemusteni ja aina rohkem rahusse, sest päästikud järjest vähenevad. Ja ühendus sinu endaga järjest kasvab.

Ühel hetkel avastad, et eladki juba teistmoodi.

Aga kõigepealt tuleb teha läbi see ebamugav periood. See on koht, mida paljud ei vali, kuid julgemad tõusevad tuhast.

Minu kogemus on näidanud, et eelkõige on vaja luua endasse lõdvestumist ja rahustada närvisüsteem ning siis lubada nähtavaks tulla teemadel ja olukordadel ning alistuda, mitte võidelda.

Vägad paljud inimesed on tardumises, millega on pandud kinni tunnete tundmine. Väga palju inimesi on võitle-põgene reziimis ja see toob kaasa lõputud pinged ning reageerimised.

Väga paljud inimesed ei vali endale otsa vaadata, sest neile ei meeldi see, mida nad näevad. Väga paljud inimesed on loonud endast illusiooni.

Otsi ise abi, et kõigest läbi tulla. See võib olla terapeut või hoopis raamat või hoopis mõni podcast või video. Sina tead, mis on sinu jaoks õige. Oluline on, et sa pühendud.

Ja ära siis unusta, vastutus on ikka sinul, mitte kellelgi teisel.

Karin Kay