Juba eile õhtul hakkas kanal mulle märku andma, et üks tekst tahab läbi tulla. Alistusin sellele täna ja siin ta on :

Üha rohkem on sattunud minu vaatevälja inimesi, kelle keha on haigestunud, kuid selle asemel, et otsida enda jaoks terviklikke lahendusi, sirutub nende käsi imepilli järele, mis teeks nad terveks.

Aga nagu sa tead, siis seda imepillikest tegelikult ei ole olemas.

See, mis maailmas praegu toimub on kahetsusväärne, kuid ainuvajalik selleks, et inimesed ärkaksid ja hakkaksid mõtlema, mida tegelikult nende keha vajab.

Kas on see ikkagi imepill või hoopis see, et võtaksid aja iseendale ja saaksid aru sellest, mis on see, mida haigestumine on tulnud sulle ütlema ja mis on see, mida sa tegelikult tunned enda sees.

Niipalju on frustratsiooni oma elatud elu pärast ja tahaks nagu valida midagi muud, aga tegelikult ei juleta seda sammu ette võtta.

Surudes ennast sinna, kus tegelikult ei soovita olla, hakkab keha kasvatama vastupanu ja andma märke, et muuda ometi midagi. Aga hirm takistab.

Hirm on vaid sinu peas ja kui sa vaid teaksid, et kui astuksid edasi mööda rada sellele teele, mida tegelikult tahaksid käia, kaoksid hoopis takistused.

Sinu keha saab jälle välja hingata ning tekib tervenemine.

Kas tõesti see illusoorne heaolu, mida sa oma peas oled loonud on sinu unistuste elu ja kõik see, mida soovinud oled?

Pean sulle meelde tuletama, et oled hing, kellel on keha ja võid vaid korraks mõelda, et kas sinu hing päriselt tahab kõike seda, mida sina oma mõistuses soovid?

Inimestega kohtudes näen suuresti vaid seda, et nad tahavad olla armastatud ja hoitud ning, et nendel oleks hea olla. Hea olemine on taaskord iga indiviidi puhul erinev, seega mitte keegi ei oska teada, mis on teisele tegelikult hea.

Seega, vali hoolikalt, mida enda peas kannad mõtete näol ning lase minna kõigel, mis või kes ei peaks sinu elus olema. Sa oled alati armastatud nende inimeste poolt, kes oskavad vaadata sinu hinge ja leida pisematki detailid sinu headusest.

Keha haigestub, kui sa ei vali olla see päris sina ning surud ennast kusagile, kus sa olla tegelikult ei taha. Aga seda sa nüüd tead juba.

Mis on see, mida sa täna teha saaksid, et liikuda sellele rajale, mis loob sinu hingele kergust ja valgust juurde?

Karin Kay

Pilt Pinterest mindmaestro.co.uk