Eneselegi teadmata on inimkond jõudnud hukkumise äärele läbi söögi, mida igaüks suust sisse paneb, kontrollimata, kas see tema keha tervendab või lõhub. Toit peaks olema meie jaoks tänapäeva meditsiin, kuid on saanud hoopis vastupidise käitumise tulemuse.

Kõik see, mida süüakse on elutu ja saastatud ning vahest harva leidub puhtaid ampse loodusest, kuid selle järgi minna ollakse liialt mugavad või jõuetud, alludes rämpsule, mida poes müüakse.

Inimesed on läinud mugavaks ning seda saab ajada vaid nende endi kaela, mitte evolutsiooni ja kõrgtööstuse, kes seda prahti toodab. Kui inimesed valiksid süüa just seda toitu, mis nende kehal aitab olla terve, mis annab jõudu ja usaldust, oleks maailmas palju rohkem naeratavaid nägusid ning õnne. Inimesed loobivad enda kehasse valimatult saastatud toidulaadset segu ja seda ei saa enam ära peita vabanduste taha.

Miks nad ei suuda loobuda toitumisest, mis lõhub nende keha?

See on väga lihtne, nad on kaotanud ära kontakti loodusega. Nad on kaotanud ära kontakti sellega, mis on päris. Neid ümbritseb niipalju tehislikku ning päris on hirmutav ning nii ebamugav. Inimesed on sattunud oma mugavuse ohvriks ning sealt kasvavadki välja hirmud, mida toidetakse magusaga, alkoholiga, kõrgtöödeldud toitudega. Süüakse ennast tuimaks ja surutakse maha emotsioone.

Mis on see, mis aitab täna inimesi sellest välja tulla?

Neil on vaja otsida kontakti enda sügava olemusega. Neil on vaja minna oma juurte juurde ning leida sealt lohutust ning toetust. Kui inimesed saavad toetust loodusest, nad rahunevad. Looduse annid tervendavad keha ning neid ei ole vaja pudelisse panna ning apteegist osta. Vaja on ise kokku segada ravimid, kasutades selleks puhast toitu ja allikavett, looduse ande otse metsast ning värsket õhku. Iga armastav sõna toidule või veele on puhas õnnistus ning muudab struktuuri.
Inimene ise on enda kõige suurem vaenlane ja sõber.

Mis toit on see, mis päriselt tervendab?

See polegi praegu oluline, sest kui saad ühenduse endaga, kaovad isud ning süda juhatab sinna toidu juurde, mis on just sulle antud hetkel vajalik. Kõik ei jõua selleni niikuinii, aga sina juba tead mida teha, kuigi olen märganud, et viimasel ajal libastud tihti. Sinu parim toit tuleb loodusest ja kui sa selle valid, siis tärkad koos kevadega õitsvasse maailma. Valik on sinu, nagu sa juba tead.

Inimesed, kes märkavad oma elus raskusi, siis on aeg hakata muutma seda elumärki, millele oled noole seadnud. Sul vaja valida teine laskemoon ning sihtmärgiks saad olla vaid sina ise oma kõige olemusega, mida kaasas kannad sellel eluteel siin planeedil maa.
Mitte ükski inimene ei jää toidust puudutamata, tahavad nad seda või mitte.

Parim aeg enda tervandamise jaoks algas just nüüd.

Kanaldas Karin Kay