Sain mõned päevad tagasi juhatuse võtta oma tiiva alla mõned naised, kes on alles ärganud või kohe ärkamas ning aidata neid edasi nende teekonnal.

Täna siin ja praegu, kutsun kaasa 5 naist, kes on sattunud enda sees segadusse, kuid soovivad saada paremasse ühendusse endaga; elu ei kanna; suhe pole enam see mida sooviks; usk imedesse on kadunud; jne.

Need 5 naist tulevad minuga 5-kuulisele teekonnale, et äratada endas üles see imeline olevus, kes nad naisena päriselt on ning astuda sellena ka oma hingekutset täitma.

Need naised peavad olema valmis päris tööks iseendaga, otsa vaatama oma sügavatele hirmudele ning lugudele mida räägivad endale, valule ja haavadele, mis nende sees igapäevaselt kaasas on, jne.

Siin ta on: “NAISTE VÄLJAKUTSE!“

Väljakutse kestvus 5 kuud, alates esimesest kohtumisest. Sisaldab kokku 18 kohtumist minuga ja personaalset üks ühele töötamist.

Esimesel nädalal saame kokku 3x. Edaspidi 3x kuus, millest 2 onlines ja 1 pärsielu kokkusaamine.

Naiste väljakutse käigus olen kogu selle 5 kuu jooksul sinu jaoks olemas, et saaksid võimalikult hea ühenduse oma sisemaailmaga ning saaksid parima võimaliku lahenduse tervenemiseks mineviku kogemustest ning hea alguse uue elu loomisele.
Alustame oktoobrist.

Ole valmis täielikuks transformatsiooniks.

Kui sa oled valmis selle teekonna ette võtma, siis sulle on selle hind 555 eurot. Väljakutse eest on võimalik tasuda ainult sularahas.

Kui jagada see summa ära 18-ne korra peale, siis on ühe kohtumise tasu 30,833 eurot, mis on rohkem kui poole soodsam minu tavapärasest tunnitasust, milleks on 65 eurot. Mida arvad, kas läheme koos teele?

Lisainfo ja registreerimine aadressil karin@karinkay.ee

Karin Kay