Karin Kay

Mis on see, mida ma teen?

Meie elukorraldus on tihti nii tihedasti täis topitud erinevaid tegevusi, mistõttu pole meil aega istuda maha iseendaga ja nautida vaikust, mistõttu me kaotame ühenduse kõige olulisemaga siin elus – endaga.

Olles ühendusest lahti, hakkame me nägema elu läbi kõverpeegli ning see toob kaasa valed valikud ka siis, kui tahaks teisiti. Katkenud tervis, haigused, kehvad toiduvalikud ja mis iganes muud traumeerivad kogemused on üks osa sellest.

Kasutan erinevaid teraapiavorme, kuid eelkõige lähtun sellest, mida kliendi väljas näen ja tajun ning lisaks pakun vajadusel toetust kehale ka eeterlike õlide abil.

***

*Pakun sulle sügavat energeetilist puhastust, mis hõlmab kliendi kehatasandit, tshakraid ning energiavälja. See aitab luua rohkem ruumi kehasse ja selgemat minapilti ning viia tervenemisse.
Seansi kestvus 2,5-3h, hind 180€. Asukohaga Tartu.

***

*Pakun sulle sensitiivset nõustamist läbi selgeltnägemise. Kui sul on mingid teemad, kuhu ise ligi ei pääse ning sa soovid vaadata nende sisse, et saada selgust ja lahendusi.
Seansi kestvus 1h, hind 80€. Asukohaga Tartu või online.

***

*Pakun sulle võimalust tellida e-maili teel personaalne kanaldatud sõnum. See on vastus sinu küsimustele või lihtsalt oluline info, mida sul on praegusel hetkel just vaja teada.
Kanalduse hind 25€.

***

NB! Oluline info! Kuna väärtustan oma aega ja energiat, siis tea, et kui broneerid minu vastuvõtule aja ja soovid selle tühistada vähem kui 24h enne sessiooni, siis tuleb sul tasuda kogu seansi maksumus. Sellekohase arve esitan sulle e-maili teel.

Personaalne kanaldatud sõnum 25 EUR
Sensitiivne nõustamine läbi selgeltnägemise 80 EUR
Erinevate kehatasandite energeetiline puhastus 180 EUR