Karin Kay

Mis on see, mida ma teen?

Meie elukorraldus on tihti nii tihedasti täis topitud erinevaid tegevusi, mistõttu pole meil aega istuda maha iseendaga ja nautida vaikust, mistõttu me kaotame ühenduse kõige olulisemaga siin elus – endaga.

Olles ühendusest lahti, hakkame me nägema elu läbi kõverpeegli ning see toob kaasa valed valikud ka siis, kui tahaks teisiti. Katkenud tervis, haigused, kehvad toiduvalikud ja mis iganes muud traumeerivad kogemused on üks osa sellest.

Kasutan erinevaid teraapiavorme, kuid eelkõige lähtun sellest, mida kliendi väljas näen ja tajun ning lisaks pakun vajadusel toetust kehale ka eeterlike õlide abil.

***

*Pakun sulle sügavat energeetilist puhastust, mis hõlmab kliendi kehatasandit, tšakraid ning energiavälja. See aitab luua rohkem ruumi kehasse ja selgemat minapilti ning viia tervenemisse. Seansi kestvus 2,5h, hind 130€.

*Pakun sulle sensitiivset nõustamist läbi selgeltnägemise. Kui sul on mingid teemad, kuhu ise ligi ei pääse ning sa soovid vaadata nende sisse, et saada selgust ja lahendusi. Seansi kestvus 1h, hind 65€.

Sensitiivne nõustamine läbi selgeltnägemise 65 EUR
Erinevate kehatasandite energeetiline puhastus 130 EUR