Mis on Valguse Plejaad?

See on juhatus iseendaks olemise teele läbi valguse ja loomuliku tervenemise. Sinu keha on sellel planeedil kogemuse saamiseks ning emotsioonide kaasa võtmiseks järgmistesse kehastustesse, kus sa saad uue arengu vastavalt sellele, mida sa täna siin ära oled teinud või kogenud.

Valguse Plejaad on tulnud siia looma valgust sinu südamesse ning meelde tuletama, et sa ei ole ainult keha, vaid sul on ka hing, mis tahab kogeda maailma. Sinu ülesanne on õppida ära iseendaks olemine ning sellena ka elamine ning läbi sisemise juhatuse loomine seda, mida oled valinud teha enne kui maapeale kehastusid.

Valguse Plejaadid õpetab sind looma läbi kõrgema teadlikkuse iseendast ja maailmast ning valima ÕIGET teed vastavalt sinu arengu astmele.

Me tuleme siia, et võtta kaasa kõik see, mis on hinnangute ja loogika vaba. Läbi sisemiste teadmiste suudame teha just täpselt neid valikuid ja otsuseid, mis meile sellel hetkel kasulikud. Olles ühenduses oma kõige kõrgema potentsiaaliga seilame me ulgumere lainetel kartmaks, et väiksemgi võbelus meid ära uputada võib.

Me oleme ise oma loomingu autorid ja läbi valguse on meil võimalik teha seda, mis on just vajalik ning oluline.

Sündmused

UUE REAALSUSE LOOMINE
28.09 kell 18:00 Tartus

Kutsun sind sellel sügisesel õhtul looma endale uut elu. Praegu on käimas võimsad muutused meie ümber ja kasutame seda aega enda elu muutmiseks selliseks nagu meie soovime. Juhatus on kõigepealt välja peilida ja vabastada need valukohad, millele pole saanud otsa vaadata, uskumustele, mis enam ei tööta ning valgusega ühenduse loomine läbi enda energiakeha.
Sündmusel saab olema:
*sisemaailma lahti kirjutamist
*uskumuste ümberkirjutamist
*rännakut sisemaailma ning uute sageduste tundma õppimist
*iseenda vastuvõtmist
*avardumist
*õlimaagiat
*usu äratamist valgusmaailma võimalikkustesse
*hüvastijättu minevikuga ja uue elu tervitamist
*valgusmaagia avaldumist kõikidesse hingedesse ruumis
*tänulikkust

Sündmuse tasu on 35€, mille saad tasuda kohapeal.
Sündmuse leiad siit: UUE REAALSUSE LOOMINE

***

TAJUDE ARENDAMISE ALGKURSUS (ONLINE)
01.08-31.10.2023

Kui sa oled juba ammu soovinud saada paremat tunnetust enda ja ümbritseva maailma osas, siis nüüd on sul see võimalus olemas.
Olen pannud kokku kõik oma kogemused ja praktilised harjutused, mida mina tegin, et suurendada oma teadlikkust ümbritseva nähtamatu maailma ja loomulikult ka enda keha suhtes.
Kõike seda jagangi sulle nüüd oma kursusel, mis on lihtsalt nii ülisoodne terve augustikuu – AINULT 11 EUROT!
Alates septembrist on kursuse tasu 33eurot.
Kursusel on kokku 7 videot+meditatiivne rännak, lisaks taotlused ja selgitavad tekstid.
Kursusele saad ligipääsu siit: TAJUDE ARENDAMISE ALGKURSUS

Naudi oma teekonda!