Mis on Valguse Plejaad?

See on juhatus iseendaks olemise teele läbi valguse ja loomuliku tervenemise. Sinu keha on sellel planeedil kogemuse saamiseks ning emotsioonide kaasa võtmiseks järgmistesse kehastustesse, kus sa saad uue arengu vastavalt sellele, mida sa täna siin ära oled teinud või kogenud.

Valguse Plejaad on tulnud siia looma valgust sinu südamesse ning meelde tuletama, et sa ei ole ainult keha, vaid sul on ka hing, mis tahab kogeda maailma. Sinu ülesanne on õppida ära iseendaks olemine ning sellena ka elamine ning läbi sisemise juhatuse loomine seda, mida oled valinud teha enne kui maapeale kehastusid.

Valguse Plejaadid õpetab sind looma läbi kõrgema teadlikkuse iseendast ja maailmast ning valima ÕIGET teed vastavalt sinu arengu astmele.

Me tuleme siia, et võtta kaasa kõik see, mis on hinnangute ja loogika vaba. Läbi sisemiste teadmiste suudame teha just täpselt neid valikuid ja otsuseid, mis meile sellel hetkel kasulikud. Olles ühenduses oma kõige kõrgema potentsiaaliga seilame me ulgumere lainetel kartmaks, et väiksemgi võbelus meid ära uputada võib.

Me oleme ise oma loomingu autorid ja läbi valguse on meil võimalik teha seda, mis on just vajalik ning oluline.

Sündmused

Kallis naine, mul on sulle rõõm teatada, et sellel suvel on oodata sündmust TÄHENAISED 3.0!
Varsti kirjutan sulle selle kohta täpsemat infot! Ole kuuldel!

Karin Kay